Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

pejsekzjimlina 

Batman z útulku v Jimlíně

98 fotek červen až listopad 2015 - zobrazení
Video: https://youtu.be/85Y0sufdfMM
foto pořízeno po odchytu - odchyt červen 2015
Batman(č.4657 místo odchytu-Bečov), nejspíše kříženec RTW, pes, v kohoutku 72 cm, stav po odchytu: dlouhodobě zanedbaný, lysiny po celém těle - svrab, podvýživa . Uvítáme jakýkoliv finanční příspěvek na náš transparentní účet 212683421/0600, z tohoto účtu realizujeme léky, krmivo a veterinární péči na případy jako je Batman.
www.utulek-jimlin.cz
28.7.2015 Batman už vypadá lépe....zatím ho mají v péči pouze zaměstnanci útulku a odvádějí velmi dobrou práci......už je na něm vidět zlepšení...a dokonce při aplikaci léků, koupeli a údržbě drží bez náhubku a místy si to i užívá :-)
27.8.2015
Batman je kříženec RTW, odhadem 5 let starý pes, v kohoutku má 72 cm. Jeho zdravotní stav je již dobrý, přibral, srst dorostla, má odoperovaná oční víčka, kastraci. V případě, že máte již zkušenosti s tímto plemenem. A dáte Batmanovi dobrý domov, který nikdy předtím neměl, kontaktujte útulek. My jsme udělali maximum, které můžeme pro něj udělat a myslím , že se to podařilo. Dokonce i na procházkách je velmi kontaktní a milý, vodítko mu nedělá problém. Ostatní psy moc nevyhledává.
Pro více informací kontaktujte přímo útulek. Pejsek je čipovaný, očkovaný a odčervený. Vydán bude pouze do dobrých rukou. Pro adopci si sebou vezměte platný občanský průkaz vodítko a obojek. Poplatek za adopci je 600,- Kč. Stránky útulku najdete na internetu. Všichni jsou vítáni, těšíme se na Vás. Volejte od 8 do 18:00 h. www.utulek-jimlin.cz Tel.: 604451258
Foto: Jana Pěkná, Aneta Břízová
---
Podmínkou adopce je přečíst si podmínky v albu "Aktuální nabídka pejsků". Adopcí se rozumí poskytnutí DOŽIVOTNÍHO domova pro naše svěřence. Jako samozřejmost bereme, že potencionální osvojitel je seznámen s tím co obnáší chov psa. Při adopci jste informováni o charakteru psa, který je nám znám z pobytu psa v útulku. Útulek požaduje aby po čase v novém domově osvojitel informoval zprávou a případně fotografiemi o stavu psa v novém domově. Pokud tak osvojitel neučiní sám o své vůli může být k tomu vyzván zaměstnancem či dobrovolníkem, popřípadě dojde k osobní návštěvě v místě držení osvojeného zvířete.
reklama
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

přidat komentář

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron