Roman z útulku v Jimlíně u Loun
Obsah pokračuje za reklamou
Pokračujte dolů pro další obsah
Album zobrazuje pouze fotky a videa ( z ). - zrušit filtraci.

Odstranění fotek a videí z alba

Vyberte všechny fotky či videa, které chcete smazat a potvrďte akci.

Název

Roman z útulku v Jimlíně u Loun

Popis

V útulku od října 2014.

Video: https://youtu.be/UH-Y2wvW3Xo

Roman(č.4435 místo odchytu-Bílina), německý ovčák, asi 8 let starý pes, v kohoutku cca 62 cm, polámané zuby.
V říjnu 2014 jsme byli přivoláni k agresivnímu německému ovčákovi přivázanému ke sloupu osvětlení. K odchytu musela být použita odchytová tyč. Roman měl sílu, byl naštvaný na svět kolem a nenechal na sebe sáhnout, manipulace s ním byla problematická. Například čip jsme mu mohli aplikovat až po 4 měsících. Tak nějak to chápeme, vzhledem k tomu co asi v minulosti musel prožít a nakonec byl ponechán osudu.

Díky péči našeho skvělého dobrovolníka se ale z Romana stal sebevědomý pes. Naučil se povely jako sedni, lehni a ke mně. Nyní nově dává i pac <3 Už je z něj mazel, který rád sám od sebe přijde pro podrbání a pohlazení. Manipulaci (veterinární prohlídky atd.) stále moc nemusí. Budeme moc rádi, když zájemce o adopci navštíví útulek víckrát před samotnou adopcí. Je vhodný pro někoho, kdo již zkušenosti s pejsky má a vyzná se v "psích náladách" :)

Jako správný německý ovčák miluje práci a má rád zaměstnanou hlavu. Rád se proběhne nebo běhá pro míček. Rád má nastavený řád, na nové věci se může tvářit trochu skepticky. Společnost ostatních psů nevyhledává. Je vhodný k domku se zahradou, kterou perfektně ohlídá. Štěkat on totiž opravdu umí.

Moc za něj prosíme... Stal se z něj úžasný pes - sami v útulku sledujeme jeho proměnu, která je více než úžasná. Dal lidem druhou šanci... Prosíme, nezklamte ho a nenechte ho strávit život v útulku.

Psi ani feny nejsou určeni k další reprodukci (osvojitel to stvrzuje podpisem adopční smlouvy). Obecné informace k adopcím najdete v popisu alba "Aktuální nabídka pejsků". Pro více informací kontaktujte přímo útulek. Pejsek je čipovaný ,očkovaný a odčervený. Vydán bude pouze do dobrých rukou. Pro adopci si sebou vezměte platný občanský průkaz vodítko a obojek.Poplatek za adopci je 300,- Kč. Stránky útulku najdete na internetu. Všichni jsou vítáni, těšíme se na Vás. Volejte od 8 do 18:00 h. www.utulek-jimlin.cz Tel.: 604451258

Foto: Aneta Břízová, Jana Pěkná, Jiří Novák

Období

leden 2015 až květen 2016

Statistiky

  • 102 fotek
  • - zobrazení
  • 0 se líbí

Kategorie a štítky

Nahlásit album
Reklama

Další alba autora

Podobná alba

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí...

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout
znovu

Také album můžete sdílet

Spustit prezentaci Zastavit
TIP Změny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotkuvideo tak objeví více lidí.
Roman z útulku v Jimlíně u Loun
Komentáře Přidat